Ponuka zamestnania

Ponuka zamestnania u KARAVANING.SK

Hľadáš zaujímavú prácu v oblasti karavaningu? Pridaj sa do teamu KARAVANING.SK  a pomôž nám naplniť naše vízie a ciele. Hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície.

Aktuálne hľadáme kandidátov na nižšie uvedené pozície.

Správca sociálnych kanálov

Si fanúšik do sociálnych sieti aj do karavaningu? Tráviš veľa času na Facebooku, Twiteru alebo You Tube. Vieš ako tieto kanále využiť pre propagáciu firmy? Chceš si zarobiť na svoju vlastnú dovolenku v karavane ? Stan sa správcom našich sociálnych sieti.

Hľadáme:

  • nadšencov do Facebooku, Twitteru alebo You Tube
  • osobu so znalosťou najnovších možnosti využitia sociálnych sieti a ktorá sa chce v oblasti sociálnych sietí ďalej vzdelávať.
  • iniciatívnu, samostatnú a komunikatívnu osobu so záujmom o slovenský karavaning
  • vítane sú skúsenosti s vedením firemných prezentácií na sociálnych sieťach

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v oblasti karavaningu a sociálnych sieti.
  • odmenu podľa odvedenej práce
  • možnosť dostať sa bližšie ku karavaningu plus ďalšia firemná podpora

Pokiaľ máš záujem, pošli: motivačný list s uvedením svojich predstav ako jednotlivé sociálne kanály využiť pre propagáciu firmy, životopis s kontaktom a uvedením dosiahnutého vzdelania a doterajšiu prax pošli na info(zavináč)karavaning.sk.

Redaktor portálu KARAVANING.SK

Si nadšenec karavaningu a máš “novinárske črevo”?  Tráviš veľa času na internete hľadaním karavaningových tém? Vieš napísať a upraviť článok, tak aby sa dostal na internete k čo najviac ľudom ? Chceš si karavaningom privyrobiť na karavanové príslušenstvo alebo na dovolenku s karavanom? Staň sa redaktorom nášho karavan portálu!
Hľadáme:

  • nadšencov do karavaningu s odhodlaním o ňom písať a publikovať
  • osobu so základnými znalosťami SEO a online marketingu a záujmom sa ďalej vzdelávať
  • vítane sú znalosti slovenskej gramatiky
  • vítane sú znalosti karavanového príslušenstva alebo záujem o karavaning

Ponúkame:

  • zaujímavú dlhodobú brigádu v oblasti karavaningu
  • možnosť dostať sa bližšie ku karavaningu plus ďalšia firemná podpora
  • vhodne pre kohokoľvek kto je online

Predajca KARAVANING.SK

Jazdíš často s karavanom na dovolenku, na zrazy ? Stretávaš sa s množstvom karavanistov? Chceš si karavaningom privyrobiť na karavanové príslušenstvo alebo na dovolenku s karavanom? Pridaj sa k nám.

Hľadáme:

  • dobrých obchodníkov/obchodníčky z celého Slovenska a Česka
  • iniciatívne, samostatné a komunikatívne osobnosti s nadšením pre karavaning
  • karavanistov so znalosťou slovenského a českého trhu

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v oblasti karavaningu
  • možnosť dostať sa k najnovšiemu karavanovému príslušenstvu
  • firemná podpora
  • dlhodobá brigáda

Pokiaľ máš záujem, pošli: motivačný list s uvedením miesta (regiónu) kde by si chcel pôsobiť, životopis s kontaktom a uvedením dosiahnutého vzdelania a doterajšiu prax pošli na info(zavináč)karavaning.sk. Ponuka platí stále.

Web administrátor portálu KARAVANING.SK

Pre náš portál prijmeme web administrátora zodpovedného za chod webovej prezentácie. Ponúkame zaujímavú samostatnú prácu na vedľajší pracovný pomer s radou firemných benefitov.

Hľadáme:

  • iniciatívneho, samostatného, flexibilného a zodpovedného pracovníka
  • SŠ s maturitou
  • znalosti s tvorbou webových prezentácií
  • skúsenosti so SEO, html, PPC, Goole Analytics, Facebook a ďalšími promo nástrojmi a kanálmi
  • NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni výhodou

Náplň práce:

  • stanovenie stratégii s cieľom rozvoja web prezentácie
  • implementácia najnovších web technológii
  • tvorba, editácia, schvaľovanie príspevkov
  • operatívne odstraňovanie chyb a riadenie prevádzky webu
  • reporting

Ponúkame:

  • prácu na vedľajší pracovní pomer
  • finančne ohodnotenie podľa odvedenej práce
  • firemní bonusy
  • nástup podľa dohody

Pokiaľ máš záujem o uvedenú pozíciu pošli na email na info(zavináč)karavaning.sk : motivačný list, životopis s prehľadom dosiahnutého vzdelania a doterajšiu prax, referencie z oblasti tvorby web prezentácií, vypracovaný návrh na  zlepšenie súčasného webu KARAVANING.SK rozdeleného na portál a e-shop.

Vývojár webového portálu  KARAVANING.SK

Pre náš portál prijmeme vývojára webu zodpovedného za chod, vzhľad a funkčnosť webu KARAVANING.SK . Ponúkame zaujímavú samostatnú prácu na vedľajší pracovni pomer s radou firemných benefitov.

Hľadáme:

  • iniciatívneho, samostatného, flexibilného, a zodpovedného pracovníka, ktorý má záujem o najnovšie trendy v online marketingu.
  • znalosti PHP a HTML(X)/CSS
  • výhodou: základy OOP (objektové orientovaného programovanie), open source Smarty2
  • znalosti JavaScript, relačných databáz, MySQL
  • výhodou skúsenosti s vývojom zložitejších webu, Google Analytics
  • AJ na komunikatívni úrovni slovom i písmom výhodou
  • Záznam z registra trestov

  • stanovenie stratégií s cieľom rozvoja web prezentácie
  • plnenie konkrétnych úloh vyplývajúcich z prevádzky webu
  • operatívne odstránenie chýb a riadenie prevádzky
  • reporting

Ponúkame:

  • prácu na vedľajší pracovný pomer
  • finančne ohodnotene podľa odvedenej práce
  • firemné bonusy

Pokiaľ máš záujem o uvedenú pozíciu pošli na email na info(zavináč)karavaning.sk : motivačný list, životopis s prehľadom dosiahnutého vzdelania a doterajšiu prax, referencie z oblasti tvorby web prezentácií, vypracovaný návrh na  zlepšenie súčasného webu KARAVANING.SK rozdeleného na portál a e-shop.

VYHRAJ KARAVAN NA VÍKEND

Chceš sa pridať do nášho karavaning teamu? Pomôcť nám s plnením našich vízií a podieľať  sa na úspešnom rozvoji portálu karavaning.sk ? Ak si odpovedal: áno. Tak teba hľadáme.

Stan sa redaktorom  portálu KARAVANING.SK

Si nadšenec karavaningu a máš “novinárske črevo”?  Tráviš veľa času na internete hľadaním karavaningových tém? Vieš napísať a upraviť článok, tak aby sa dostal na internete k čo najviac ľudom ? Chceš si zarobiť na dovolenku  v karavane? Staň sa redaktorom nášho karavan portálu!
Hľadáme:

Ponúkame:

Pridaj komentár